Χριστουγεννιάτικη Γιορτή 23-12-20

Σε πεισμα των καιρών... Χριστουγεννιάτικη Γιορτή

23 Δεκεμβρίου 2020

Σε πείσμα των καιρών, τα παιδιά της χορωδίας με την καθοδήγηση της μουσικού μας κ  Ηλία ετοίμασαν μια χαρούμενη γιορτινή νότα, την οποία θα μας την παρουσιάσουν μέσω Webex, tην Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου 2020.

Οι μαθητές/τριες της Γ΄τάξης θα κάνουν τέσσερεις ώρες μάθημα και την 5η ώρα θα μπούν για τη γιορτή στην ψηφιακή αίθουσα της κ. Χριστοπούλου.

Οι μαθητές/τριες της Β΄ τάξης θα κάνουν πέντε ώρες μάθημα και την 6η ώρα θα μπούν για τη γιορτή στην ψηφιακή αίθουσα της κ. Φωτιάδου.

Οι μαθητές/τριες της Α΄ τάξης θα κάνουν πέντε ώρες μάθημα και την 6η ώρα θα μπούν για τη γιορτή στην ψηφιακή αίθουσα της κ. Χριστοπούλου.

Οι απουσίες θα καταγραφούν κανονικά και παρακαλούνται όλοι να μπουν στην ώρα τους, γιατί μετά την έναρξη της παρουσίασης δεν θα είναι η δυνατή η αποδοχή καθυστερημένων μαθητών.

Χρόνια Πολλά!!!