Επείγουσα ανακοίνωση για τους γονείς και τους μαθητές της Γ´ Γυμνασίου (2)

Επείγουσα ανακοίνωση για τους γονείς και τους μαθητές της Γ´ Γυμνασίου

Δήλωση για το Λύκειο

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών/τριών της Γ´ γυμνασίου, στο πλαίσιο της προετοιμασίας κατανομής των μαθητών στην Α' Λυκείου, να συμπληρώσουν την Υπεύθυνη Δήλωση που επισυνάπτεται, με τα στοιχεία του γονέα/ κηδεμόνα που εμφανίζεται πρώτος στο έντυπο Ε1 της Εφορίας και ακριβώς με τους ίδιους χαρακτήρες (ελληνικούς ή λατινικούς, κεφαλαία ή μικρά κλπ), διότι έτσι θα γίνει η ταυτοποίηση των στοιχείων κατά την ηλεκτρονική εγγραφή των παιδιών.

Σημείωση: Δεν γράφετε το Λύκειο επιλογής σας, αλλά μόνο αν επιθυμείτε ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ.

Μπορείτε να κατεβάσετε τη δήλωση ΕΔΩ σε pdf.

Μπορείτε να κατεβάσετε τη δήλωση ΕΔΩ σε word

Η δήλωση πρέπει να υπογραφεί και να αποσταλεί με mail στο σχολείο (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).

Η Διεύθυνση