Προσέλευση στο σχολείο 22-23/9/2021

Οι μαθητές/τριες της Α’ και Β' Γυμνασίου θα προσέλθουν στις 08.15 και θα κάνουν 5 ώρες μάθημα. Θα σχολάσουν στις 12.30.

Οι μαθητές/τριες της  Γ' Γυμνασίου θα προσέλθουν στις 10.00 και θα κάνουν επίσης 5 ώρες μάθημα. Θα σχολάσουν στις 14.10.

Υπενθυμίζεται ότι οι μαθητές/τριες θα πρέπει να έχουν στην τσάντα τους τη βεβαίωση εμβολιασμού ή νόσησης ή του τελευταίου self test (που έκαναν  τη Δευτέρα 20/9) και να φορούν πάντα μάσκα. Καλό θα ήταν να έχουν μαζί τους και μια εφεδρική μάσκα για κάθε περίπτωση.

Το επόμενο self test για τους ανεμβολίαστους μαθητές πρέπει να πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Πέμπτης 23/9/21 και να προσκομισθεί στο σχολείο την Παρασκευή 24/9/21.

Η προσέλευση γονέων & κηδεμόνων στο σχολείο είναι δυνατή μόνο για επείγουσες περιπτώσεις και πάντα κατόπιν τηλεφωνικής προσυνεννόησης με τη διεύθυνση του σχολείου.

Η Διεύθυνση