Αθλητικές Δραστηριότητες στο σχολείο 24/9/2021

Την Παρασκευή 24/9/21, οι μαθητές/τριες της Α’ και Β' Γυμνασίου θα προσέλθουν στις 08.15, ενώ οι μαθητές/τριες της  Γ' Γυμνασίου θα προσέλθουν στις 10.00. Θα πραγματοποιηθούν αθλητικές δραστηριότητες και μάθημα ανά τάξη σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει δοθεί στους μαθητές/τριες.

Υπενθυμίζεται ότι οι μαθητές/τριες θα πρέπει να φορούν αθλητική ενδυμασία (φόρμα, T-shirt και αθλητικά), να έχουν στην τσάντα τους τη βεβαίωση εμβολιασμού ή νόσησης ή του τελευταίου self test (που έκαναν  τη Πέμπτη 23/9) και να φορούν μάσκα (εκτός από την ώρα της άθλησης) .
Καλό θα ήταν να έχουν μαζί τους και μια εφεδρική μάσκα για κάθε περίπτωση, καθώς και δεύτερο μπλουζάκι και καπέλο (προαιρετικά).

Η προσέλευση γονέων & κηδεμόνων στο σχολείο είναι δυνατή μόνο για επείγουσες περιπτώσεις και πάντα κατόπιν τηλεφωνικής προσυνεννόησης με τη διεύθυνση του σχολείου.

Η Διεύθυνση